Typy apartmánů:
Typ A - mono - jedna místnost s kuchyňským koutem, koupelna a WC. (typové schéma)
Typ B - bilo - dvě místnosti: obývací pokoj s kuchyňským koutem, ložnice, koupelna a WC. (typové schéma)
Typ C - trilo - tři místnosti: obývací pokoj s kuchyňským koutem, dvě ložnice, koupelna a WC. (typové schéma)
Typ D - quadrilo - čtyři místnosti: obývací pokoj s kuchyňským koutem, tři ložnice, koupelna a WC. (typové schéma)
Ve všech vilách jsou apartmány vybaveny potřebným nádobím a chladničkou. Každé apartmá v patře má vlastní balkón. Lůžka v obývacích pokojích (gauč samostatný nebo rozkládací) je třeba chápat jako přistýlku!
Ceny za týdenní pronájem apartmá v Bibione bez plážových služeb 2019



Rezidence/vila           typos.27.4.-1.6.1.6.-8.6.8.6.-15.6.15.6.-29.6.29.6.-13.7.13.7.-3.8.3.8.-17.8.24.8.-31.8.31.8.-7.9.
   7.9.-28.9.        
MAJAD5*+2116801558020780246802955033780396302663020780
FENIXB3+181001070013950168802013023050266301785013950
FENIXC4+190801200015900191502273025980302002045015900
ANTONELLAB2+26640875011350137901623018500217501460011350
ANTONELLAC4+27620989013140157401883021590251701688013140
NAUTILUSB3+276201005013140157401883021430251701688013140
NAUTILUSC4+287501168015250181802175025000282501964015250
TAGLIAMENTOB4*+17450973012980152501834020940245201639012980
TAGLIAMENTOC4+181001054014120167201980022730266301785014120
TAGLIAMENTOC15+189201168015420183402175024840287401948015420
TETIB36320827010870128201525017370202901379010870
TETIC4+177801022013630160701915022080256501720013630
TETID6+185901168014930176902110024030280901883014930
TETI TTICOC4+184301135014770173702078023700277701850014770
TETI TTICOD6*92401200016070189902257025650298802013016070
VILL SOLE BC4+182701135014930178502110024350280901899014930
SMERALDAB4*+181001070013950167201980022730266301785013950
SMERALDAC4+185901135014930178502110024350282501899014930
SMERALDAD6*90801249016390193202305026300308502045016390
SMERALDA B2+277801038013630163901948022400261401753013630
CARINAC4+181001087014120167201980022570263001785014120
SILVAC4*77801038013630162301932022400263001753013630
AURORAC4+185901152014930178502127024350284201899014930
AURORAD797301314016880201302419027770324802143016880
ZENITHC4+177801038013300160701915022080258201720013300
AZZURROB3+27290989012490152501818020780243501623012490
AZZURROC4+284301135014600181802143024520287401932014600
AZZURROD5+184301135014600181802143024520287401932014600
MARACAIBOC5+184301135014600181802143024520287401932014600
SELENEC4+284301135014600181802143024520287401932014600
MICHELANGELOB2+26970924012000144401720019640230501558012000
MICHELANGELOC6*84301135014600175302110024190280901899014600
DANUBIOD5+190801249016550194802370026630311802110016550
GINESTRAB4*+16480843010870129801558017850207801395010870
GINESTRAB14*+16970940012000144401623019800232201558012000
VILLA BADENC5+189201200015740186702240025490293902013015740
MARTEB3+16480859011030131401574018020214301412011030
LAGUNA RANDEA25990794010220121701444016550194801314010220
LAGUNA RANDEB4*+17130940012650150901818020940245201639012650
VALBELLAA2+258307780989012170142801655019480129809890
VALBELLAB3+26640924011840139501688019150224001509011840
VALBELLAC4*+179401038013470162301932022240261401737013470
TAMERIXC4*+174501005012820155801850021100248401655012820
VILLE SAN MARCOD6*92401249016390196402305026470308502078016390
VILLE SAN MARCOD15+1116801590020780246802955033780358902630020780
ADRIATICOC4+189201168015420183402175025000289001948015420
ANTARESB4*+16640875011030136301590018180215901444011030
ATLANTEA35990794010220121701444016550194801314010220
HORIZONB3+174501022012980157401883021750253301688012980
VILLA DILVAC5+182701103014600176902110024030279301883014600
GIRASOLEC590801217016070189902273025820302002029016070
VILLA MERIDIANAC4+181001070013950168801980022730266301785013950
VILLA MEXICOC4+176201022013300159001883021750254901704013300
VILLA ALESSANDRAC4+176201022013300159001883021750254901704013300
VILLA MANOLAC4*+177801038013630162301932022080256501737013630
VILLA PAOLAC4+176201022013300159001883021750254901704013300
ALASKAB36320827010380126501493017200202901363010380
VILLA KATIAD5*+190801233016230196402305026470308502078016230
VILLA MONICAC4+181001038013790165501980022570264701785013790
CINZIAC4+174501005012980154201834020940246801639012980
MONTECARLOB3+27130973012330149301785020450238701607012330
SOLARIUMA259907780989012170144401639019320129809890
SOLARIUMB3+277801022013140159001899021750254901688013140
SOLARIUMC4*+187501168015250180202143024680289001932015250
AURIGA DEL SOLEC4*87501168015250180202143024680289001932015250
CORSOA2+159907780989012170144401639019320129809890
CORSOB4+181001070013950167201997022890266301802013950
CORSOC5+182701103014440175302045023380272801850014440
CENTAUROB2+26800908011680139501672019150224001493011680
STELLA MARISB3+16970908012330142801720019640228901558012330
BRENTAB3+190801200015900188302257025820302002013015900
WHITE STARC4+17130989012650152501818020450248401623012650
PLEIONEB2+26640875011680139501655018830222401493011680
SOLEC581001070013950167201980022890266301785013950
VERA CRUZA2+16150810010380123301460016720196401330010380
VERA CRUZC4+181001070013950165501980022730266301785013950
CAVALLINO SUD/MEDITEA261507780973012170144401639019150129809730
CAVALLINO SUD/MEDITEC4+176201022012820155801867021270250001655012820
MONACOA3+16150810010220123301477016880198001330010220
MONACOB3+16970908012000144401737019800235401558012000
BRISTOLA26150778010220121701444016390193201298010220
TINTORETTOB3+17130940012170146001737020130233801558012170
ALBATROSB3+16320859011190133001574017850209401412011190
ALBATROSC4*6800924011840141201688019150225701493011840
TONINA2+26150778010220121701444016390193201298010220
TONINB2+26800908011520137901655018830220801493011520
TONINB13+27130957012330149301785020290238701590012330
TONINC4*+176201005013300157401867021270250001704013300
TONINC14+179401054013950163901964022400261401785013950
IVANAC36150810010540126501493017040199701330010540
IVANAC14*6640892011350136301623018500217501460011350
ISOLA CLARAB2+26640875011680139501655018830220801460011680
ISOLA CLARAB13+16970908012000142801688019150225701525012000
VENEREC6*77801038013790162301948022240258201737013790
QUADRIFOGLIOC4+181001103014280175302078024030279301883014280
QUADRIFOGLIOC14+284301135014600178502110024350282501915014600
LICIAB3+26640924011680139501688019320225701525011680
LAURAB4*7620989013140157401867021430250001688013140
LAURA BC4*+185901152014930181802143024680284201932014930
AUSONIAB4*+16800875011680136301639018670219201477011680
AUSONIAC4+16800875011680136301639018670219201477011680
AUSONIAC15*7450940012330144401720019640232201574012330
AL PARCOC4*+17130940012330146001737019970233801558012330
EDENA2+159907780989012000142801639019150129809890
EDENB3+26970924011840142801704019320228901525011840
EDENC4+17450973012650150901802020620240301623012650
EDEND684301103014440173702078023700277701850014440
FERRARIB4*77801038013140160701915021920256501720013140
FULVIAB46800892011190139501655018830222401477011190
CA' BIANCAB4*6970940011680146001720019800230501558011680
PORDENONEC4+177801038012980162301915022080258201737012980
AL MAREC5+181001103014280172002045023380272801850014280
TIVOLIB4+177801038013140162301948022080258201737013140
SEQUOIAB3+16640875011030136301655018670219201477011030
SEQUOIAB13+16970924011680142801720019480228901542011680
PALACEA36640875011350136301607018340215901460011350
PALACEB3+17290973012650149301802020620241901623012650
PALACEC5+182701103014280172002045023380274401850014280
PALACED6+187501184015580185002208025170298801980015580
PALACED16+192401217016070191502273025980305302045016070
AQUILAB2+26320843010540129801542017530206201395010540
VILLA STELLAC4745010050957015580186702143025000167209570
BEL SOLEC4+187501200015250185002208025330293901980015250
LUSSINPICCOLOB2+2*7290973012650152501802020620241901623012650
AMBASSADORA2+26320827010870128201525017370204501412010870
AMBASSADORB2+26480843011190131401574017850209401444011190
AMBASSADORC4+281001087014280167201997022890267901850014280
AMBASSADORC14+290801200016070188302273025820302002062016070
AMBASSADORC26*+190801200016070188302273025820302002062016070
AMBASSADORD7*90801200016070188302273025820302002062016070
VILL LIDO DEL SOLEB3+177801022013140159001915021920256501753013140
ACCADEMIAB2+277801022013140159001915021920256501753013140
VILLA ANGELAB3+177801054013470162301948022400261401785013470
VILLA ANGELAA5+1087501168015250181802175024840293902013015250
VILLA ROSAD6*+1100501363018180214302565029390336202354018180
JETA2+26150810010380126501509017200201301395010380
DIANA OVESTC4+176201005012820152501818020940246801704012820
DIANA ESTC4+17290973012330149301769020620243501655012330
MARIA PIAB4*+16970924011680142801737019970232201574011680
MARIA PIAC4+17450989012490154201818020780243501688012490
VILLA DIANAC5+181001119014280172002013023540280901883014280
VILLE PARCO DEI PINIC5*74501005012980155801867021430250001737012980
JOLLYC4*+185901135014600178502110024350284201948014600
VILLA VANINC4+174501005012980157401883021430250001737012980
TIZIANOC577801054013630163901980022570264701818013630
VILLA TORTUGAC5*+181001103014600175302110024350279301883014600
VILLE SUPER DINKYD7116801574020780246802955033780391402630020780
PIANETI1°C4*+26800892011190139501655018830222401493011190
PEROSAB3+26480843010380131401574017850207801428010380
MARINA GRANDEA259907780973012170144401655019320129809730
SABINAC4*7130940011680144401753019800230501558011680
VANIAB2+26640875011030139501655018830222401493011030
VENEZIAC5*6970924011680142801720019480228901542011680
APRILIAD6*84301103014280172002045023380274401850014280

Cena je vždy za apartmá a týden pobytu a zahrnuje pronájem apartmá, plyn, elektřinu, teplou a studenou vodu, pobytového delegáta.
U villaggia White Star a villaggia Azzurro cena zahrnuje také pravidelný bus na pláž. Autobus jezdí každou půlhodinu od 8:00 do 19:30 po zvolené trase od Via Maja k pláži u sektoru č. 30.
Ceny nezahrnují zejména úklid v apartmá, povlečení (100,- Kč za týden a osobu) a pobytovou taxu 0,5 €/osoba/den (platí od 1.6.-31.8., max. 5 € na osobu, do 2 let neplatí).
Při ubytování se skládá kauce, která bude vrácena při předání uklizeného a čistého apartmá.
Výlety: Benátky, Terst a další dle aktuální nabídky.
Doprava: autobusem dospělí 2090,- Kč, do 12 let 1990,- Kč nebo vlastní.
Do 31.3.2016 sleva 100,- Kč.

Speciální nabídka pro ubytování bez plážových služeb


   pobyt do 22.06.2019 a od 7.9.2019 - plážové služby zdarma   


Pokud požadujete slunenčník
Ceny plážových služeb
12.5. - 1.6. a 8.9. - 23.9.     44
2.6. - 7.9.     58
nutné objednat v CK