právě jste: Úvodní stránka > Itálie > Bibione

BIBIONE

Typy apartmánů:
Typ A - mono - jedna místnost s kuchyňským koutem, koupelna a WC. (typové schéma)
Typ B - bilo - dvě místnosti: obývací pokoj s kuchyňským koutem, ložnice, koupelna a WC. (typové schéma)
Typ C - trilo - tři místnosti: obývací pokoj s kuchyňským koutem, dvě ložnice, koupelna a WC. (typové schéma)
Typ D - quadrilo - čtyři místnosti: obývací pokoj s kuchyňským koutem, tři ložnice, koupelna a WC. (typové schéma)
Ve všech vilách jsou apartmány vybaveny potřebným nádobím a chladničkou. Každé apartmá v patře má vlastní balkón. Lůžka v obývacích pokojích (gauč samostatný nebo rozkládací) je třeba chápat jako přistýlku!
Ceny za týdenní pronájem apartmá v Bibione bez plážových služeb 2021



.
Rezidence/vila           typos.do 22.5.
od 25.9.
22.5.-29.5.29.5.-19.6.19.6.-26.6.26.6.-3.7.3.7.-10.7.10.7.-7.8.21.8.-28.8.28.8.-4.9.4.9.-11.9.
MAJAD5*+212000185002175025650272802988035080298802403015580
FENIXB3+18430126501493017530185002029023870202901639010700
 C4+19400142801688019800209402289026950228901850012000
ANTONELLAB2+2680010220120001412014930163901915016390131408750
 C4+27780118401395016390173701899022240189901525010050
NAUTILUSB3+28100121701428016880178501948022890194801574010380
 C4+29240141201655019320206202257026470225701818011840
TAGLIAMENTOB4*+1762011520136301590016880185002159018500149309730
 C4+18270124901477017200183402013023540201301607010540
 C15+18920136301607018830199702192025650219201753011520
+C25+110050152501785020940222402435028580243501964012820
TETIB363209570111901314014120152501785015250123308100
 C4+17940121701428016720176901932022730193201558010220
 D6+18750131401542018180193202110024680211001688011190
TETI ATTICOC4+18590129801525017850196402078024520207801672011030
VILL SOLE BC4+18750133001558018340194802143025000214301720011190
SMERALDAB4*+18270124901477017200183402013023540201301607010540
 C4+18750133001558018340194802143025000214301720011190
 D6*9400144401704019970212702322027280232201867012170
CARINAB2+28100123301444016880180201964023050196401574010380
 C4+18270123301460017040180201980023220198001590010540
SILVAB3+28270123301460017040180201980023220198001590010540
 C4*+28430128201509017690188302062024030206201655010870
AURORAC4+18750133001558018340194802143025000214301720011190
 D710050152501785021100224002452028740245201964012980
ZENITHC4+17940121701428016720176901932022730193201558010220
AZZURROB3+2745011520134701574016880183402143018340147709730
 C4+28750134701590018500198002159025330215901737011350
 D5+18750134701590018500198002159025330215901737011350
MARACAIBOC5+18920136301607018830199702192025650219201753011520
SELENEC4+28920136301607018500198002159025330215901737011350
MICHELANGELOB2+2713010700126501477015740172002013017200137909080
 C6*8590133001558018340194802143025000214301720011190
DANUBIOD5+19570146001720020130214302354027600235401883012330
GINESTRAB4*+164809730115201347014280155801818015580124908270
 B14*+1713010870128201493015900175302045017530139509240
VILLA BADENC5+19080139501639019320204502240026300224001802011840
MARTEB3+166409890116801363014600159001850015900128208430
LAGUNA GRANDEA261509240108701265013470146001720014600118407780
 B4*+1762011520136301590016880185002159018500149309730
 B12+27940118401395016390173701899022240189901525010050
VALBELLAA2+259909080107001249013300146001704014600116807780
 B3+1713010540124901460015420168801980016880136309080
 C4*+18100121701428016880178501951022890195101574010380
TAMERIXC4*+1762011680136301607017040186702175018670149309890
VILLE SAN MARCOD6*9570145401707020030213302338027340233801873012260
+D15+112000185002175025490271202972034920297202387015580
ADRIATICOC4+19080139501639019320204502240026300224001802011840
ANTARESB4*+1680010220120001412014930163901915016390131408750
ATLANTEA361509240108701265013470146001720014600118407780
HORIZONB3+17780120001412016550176901925022570192501542010220
GIRASOLEC59240142801672019640207802273026790227301834012000
VILLA MERIDIANAC4+18270124901477017200183402013023540201301607010540
VILLA ALESSANDRAC4+17940120001412016550176901932022570193201542010220
VILLA MANOLAC4*+18100121701428016880178501948022890194802159010380
VILLA PAOLAC4+17940120001412016550176901932022570193201542010220
VILLA ACAPULCOC4+18430128201493017530186702045023870204501639010870
ALASKAB363209570111901314013950152501769015250121708100
VILLA KATIA**+D5*+19890149301753020450217502387027930238701915012490
VILLA MONICAC4+18270124901460017040181801997023380199701607010540
CINZIAC4+1762011520136301590016880185002159018500149309730
MONTECARLOB3+2745011350131401542016390180202094018020144409570
SOLARIUMA259909080107001249013300146001704014600116807780
 B3+27940120001412016550176901932022570193201542010220
 C4*+18920136301590018670198002175025490217501753011520
AURIGA DEL SOLEC4*8920136301590018670198002175025490217501753011520
CORSOA2+161509080107001249013300146001704014600116807780
 B4+18270124901477017200183402013023540201301623010540
 B14+18430128201509017690188302062024030206201655010870
 C5+18430128201509017690188302062024030206201655010870
CENTAUROB2+2697010700124901460015420168801980016880136309080
STELLA MARISB3+1729010870126501493015740173702029017370139509240
BRENTAB3+19240142801672019640142802273026790227301834012000
WHITE STARC4+1745011350133001558016720181802127018180146009570
PLEIONEB2+2697010540123301441015420167201964016720134708920
SOLEC58270126501477017370185002013023700201301623010700
VERA CRUZA2+161509240108701282013630147701737014770120007940
 C4+18270124901477017200183402013023540201301623010540
CAVALLINO SUD/MEDIA259909080107001249013300146001704014600116807780
 C4+1762011680137901607017200186702192018670150909890
VILLA ANDROMEDAB3680010380121701428015250167201948016720134708920
 B12+2745011520136301590016880185002159018500149309730
 C4+18100123301444016880180201964023050196401574010380
BRISTOLA259909080107001249013300146001704014600116807780
TINTORETTOB3+1729011030129801525016230176902078017690142809400
ALBATROSB3+166409890116801363014440159001850015900128208430
 C4*697010540124901460015420168801980016880136308920
TONINA2+259909080107001249013300146001704014600116807780
 B2+2697010380121701428015250167201948016720134708920
 B13+2729011190131401542016390180202094018020144409570
 C4*+1762011680137901607017200188302192018830150909890
 C14+18100123301444016880180201964023050196401574010380
IVANAC361509400110301298013790150901769015090121708100
ISOLA CLARAB2+2697010380121701428015250167201948016720134708920
 B13+1713010700124901460015580170401997017040137909080
VENEREC6*7940121701428016720178501948022890194801574010380
QUADRIFOGLIOC4+18590133001558018180194802127024840212701704011190
 C14+28750134701574018500196402143025170214301720011350
LICIAB3+2697010700124901460015580170401997017040137909080
LAURAB4*7780118401379016230172001883022080188301525010050
 C4*+18920136301590018670198002175025490217501753011520
AUSONIAB4*+1680010380121701428015090165501932016550133008750
 C4+1680010380121701428015090165501932016550133008750
 C15*729010870126501493015740173702029017370139509240
AL PARCOC4*+1729011030128201509016070175302062017530141209240
EDENA2+158309080105401233013140144401688014440116807620
 B3+2713010700124901460015580170401997017040137909080
 C4+1745011350133001558016550180202110018020146009570
 D68590131401542018020191502094024520209401688011030
FERRARIB4*7940121701428016720176901932022730193201558010220
 C4+18750136301590018670198002175025490217501753011520
FULVIAB4697010380121701428015250167201948016720134708920
CA' BIANCAB4*729011030128201509016070175302062017530141209240
PORDENONEC4+18100121701428016880178501948022890194801574010380
AL MAREC5+18430128201509017690188302062024030206201655010870
TIVOLIB4+18100121701428016880178501948022890194801574010380
SEQUOIAB3+1680010380121701412015090165501932016550133008750
PALACEA3680010220120001395014930162301899016230131408590
 B3+1745011350133001558016720181802127018180146009570
 C5+18430128201509017690188302062024030206201655010870
 D6+19240142801672019640209402289026950228901834012000
AQUILAB2+264809730115201347014280155801818015580124908270
VILLA STELLAC47940118401379016230172001883022080188301525010050
BEL SOLEC4+19080139501623019150202902224026140222401785011680
LUSSINPICCOLOB2+2*745011350133001558016720181802127018180146009570
AMBASSADORA2+263209570113501314013950152501785015250123308100
 B2+264809890115201347014440157401834015740126508430
 C4+28270126501477017370185002013023700201301623010700
 C14+29240142801672019640207802273026790227301834012000
 C26*+19240142801672019640207802273026790227301834012000
 D7*9240142801672019640207802273026790227301834012000
VILL LIDO DEL SOLE 1B3+17940120001412016550176901932022570193201542010220
ACCADEMIAB2+27940120001412016550176901932022570193201542010220
VILLA ANGELA +B3+18100123301444016880180201964023050196401574010380
+C5+18920136301590018670198002175025490217501753011520
VILLA ROSA+D6*+110380160701883022080235402582030200258202078013470
JETA2+263209570111901314013950152501769015250121708100
DIANA OVESTC4+1762011520136301590016880185002159018500149309730
DIANA ESTC4+1745011350133001558016550180202110018020146009570
 C14+18270126501477017370185002013023700201301623010700
MARIA PIAB4*+1729011030128201509016070175302062017530141209240
 C4+1745011520134701574016720183402143018340147709730
VILLA DIANAC5+18590131401542018020191502094024520209401688011030
VILLE PARCO DEI PINIC5*7780118401379016230172001883022080188301525010050
 C15*7940121701428016720176901932022730193201558010220
JOLLYC4*+18750134701574018500196402143025170214301720011350
VILLA VANINC4+17780118401379016230172001883022080188301525010050
TIZIANOC58100123301444017040180201980023220198001590010380
VILLA BEGONIE**+D813140207802435028740305303345039300334502679017530
 D1813950215902533029720316703475040770347502777018180
VILLA TORTUGA**+C5*+18590134701574018500196402143025170214301720011350
VILLE SUPER DINKY** +D712000185002175025490271202972034920297202387015580
CORMORANC5*745011520134701574016720183402143018340147709730
PIANETI 1°C4*+1697010380121701428015250167201948016720134708920
PEROSAB3+2680010220120001412014930163901915016390131408750
MARINA GRANDEA259909080107001249013300146001704014600116807780
SABINAC4*729010870128201493015900173702045017370139509240
VANIAB2+2697010380121701428015250167201948016720134708920
VENEZIAC5*713010700126501477015740172002013017200137909080
APRILIAD6*8430128201509017690188302062024030206201655010870
DORIAB2+2697010380121701428015250167201948016720134708920
* v apartmánu je palanda, + pobyty neděle-neděle. Cena je vždy za apartmá a týden pobytu a zahrnuje pronájem apartmá, plyn, elektřinu, teplou a studenou vodu, pobytového delegáta a plážové služby-pronájem slunečníku na pláži se dvěma lehátky.
U villaggii Danubio, Michelangelo a Azzurro cena zahrnuje také pravidelný bus na pláž. Autobus jezdí každou půlhodinu od 8:00 do 19:30 po zvolené trase od Via Maja k pláži u sektoru č. 30.
Ceny nezahrnují zejména úklid v apartmá, povlečení (6 € za týden a osobu) a pobytovou taxu 0,75 €/osoba/den (platí od 1.6.-30.9., max. 7,5 € na osobu, do 2 let neplatí).
Při ubytování se skládá kauce, která bude vrácena při předání uklizeného a čistého apartmá.
Výlety: Benátky, Terst a další dle aktuální nabídky.

Pokud požadujete další slunenčník <
Ceny plážových služeb
15.5. - 19.9.     61
nutné objednat v CK