Typy apartmánů:
Typ A - mono - jedna místnost s kuchyňským koutem, koupelna a WC. (typové schéma)
Typ B - bilo - dvě místnosti: obývací pokoj s kuchyňským koutem, ložnice, koupelna a WC. (typové schéma)
Typ C - trilo - tři místnosti: obývací pokoj s kuchyňským koutem, dvě ložnice, koupelna a WC. (typové schéma)
Typ D - quadrilo - čtyři místnosti: obývací pokoj s kuchyňským koutem, tři ložnice, koupelna a WC. (typové schéma)
Ve všech vilách jsou apartmány vybaveny potřebným nádobím a chladničkou. Každé apartmá v patře má vlastní balkón. Lůžka v obývacích pokojích (gauč samostatný nebo rozkládací) je třeba chápat jako přistýlku!
Ceny za týdenní pronájem apartmá v Bibione bez plážových služeb 2017



Rezidence/vila           typos.29.4.-3.6.3.6.-24.6.24.6.-1.7.1.7.-15.7.15.7.-29.7.29.7.-5.8.5.8.-19.8.2.9.-9.9.
   9.9.-30.9. 26.8.-2.9.  19.8.-26.8.  
MAJAD5+11317020670261703100034340360004017017670
FENIXB3+1812012620162801928021280222802495011280
 C4+1956014890188902239024730258902889012890
ANTONELLAB2+26620978012780152801678017620196208450
 C4+2817011840155001817020000210002334010500
NAUTILUSB3+2839012890165601956021560225602523011560
 C4+21000015170195002317025500266702984013170
AURORAD71034015840200002384026170275003050014170
ZENITHC4+1806012060157301856020390213902389010890
AZZURROB3+2773011730148901756019390202302273010390
 C4+2934014170180002117023340245002734012500
MARACAIBOC5+1934014170180002117023340245002734012670
TAGLIAMENTOB4*+1773011730147301756019230202302256010230
 C4+1823012560160601889020890218902439011230
 C15+1934014170180002117023340245002734012670
TETIB36000917011670138401534016000180008000
 C4+1806012390157301856020390213902389011060
 D6+1900013840173402050022500235002634012500
TETI ATTICOC4+1856013390167601989021890228902556012230
TETI ATTICOD6*950014840185002184024000251702800013500
CARINAB2+2795012280157801862020620216202412010950
 C4+1806012390158901873020730217302423011060
SILVAC4*795012280157801862020620216202412010950
SELENEC4+2950014840185002184024000251702800013170
MICHELANGELOB2+272801112014280169501862019450217809780
 C6*917014000178402100023170241702700012500
 D6+11017015670196702317025670268403000013840
DANUBIOD5+11050016340205002417026670278403117014500
GINESTRAB4*+16730989012730150601656017230192309060
 B14*+173901106014230168901856019390217309890
SMERALDAB4*+1839012560162301923021230222302489011230
 C4+1889013890175602073022890238902673012230
 D6*984015000191702267025000261702917013500
AQUILAB2+26450978012450146201612016950187808780
MARTEB3+16450995012620149501645017280192808780
VALBELLAA2+25950878011450136201495015620174508120
 B3+272301106013730162301789018730208909890
 C4*+1823012890160601889020890218902439011730
TAMERIXC4*+1789011890152301789019730207302306010560
VILLE SAN MARCOD6*984015500193402284025170263402950014500
VILL. SOLARIUMB4*+1773011390147301739019060198902223010060
ANTARESB4*+168901023013230155601723018060200609230
ATLANTEA35670850011170133401467015340171707840
HORIZONB3+1778011780152801812019950209502328013950
VILLA DILVAC5+1917014340178402100023170243402700012840
GIRASOLEC5939014560183902189024060252302823013390
VILLA MERIDIANAC4+1856013060165601956021560231102523012060
VILLA MEXICOC4+1789012230153901823020060210602339010890
VILLA ALESSANDRAC4+1789011890152301806019890208902323010730
VILLA MANOLAC4*+1806012390157301856020390213902389011060
VILLA PAOLAC4+1789011890153901823020060210602339010730
ALASKAB36170950012170143401584016670185008340
VILLA KATIAC4+1773011730150601773019560205602289010560
 D5*+1884013170168401984021840228402550012000
VILLA MONICAC4+1806012390157301856020390213902389011230
CINZIAC4+1773011730148901756019390202302273010560
MONTECARLOB3+273901123014230168901856019390217309890
SOLARIUMA25390823010890130601439015060168907560
 B3+2789012060153901823020060210602339010730
AURIGA DEL SOLEC4862013450172802045022620237802645012120
CORSOA2+16840850013670163401800018840211707840
 B4+1839012730162301923021230222302489011230
 C5+1884013340170002017022170231702584012000
CENTAUROB2+269501062013450159501762018450206208450
STELLA MARISB3+171201078013950166201828019120214509450
VILLA ERIKAD61034016000203402400026500278403100014500
WHITE STARC4+1773011890148901756019390202302273010560
SILVIDAC4+1906014060178902123023390245602739012730
PLEIONEB2+26620995012780152801678017620196209120
SOLEC5856012560165601956021560225602523011730
VERA CRUZA2*+15840900011500136701500015670176708000
 C4+1856013060165601956021560225602523012060
CAVALLINO SUD/MEDIT.A25390823010730127301406014730165607560
 C4+1773011560147301756019230202302256010560
PRINCIPEC4*71201078017120162801795018780209509280
TINTORETTOB3+167801012013280156201728018120202809120
VILLA ACAPULCOC4+1806012560158901873020560215602406011060
ALBATROSB3+16450962012450147801628017120189508780
 C4*67801012013280157801745018280204509120
TONINA46120878011620138801528015780177808120
 B2+26780995013120154501712017950199808950
 B13+273901089014230168901856019390217309730
 C4*+1773011230145601723018890198902223010060
IVANAC35840900011670136701517016000178408000
 C14*66201012012950154501695017780197809120
ISOLA CLARAB2+26620978012950152801678017620196208780
 B13+172801095014120166201845019280216209280
VENEREC6*850013000163401917021170221702467012000
QUADRIFOGLIOC4+1873013060172302023022390233902623011890
 C14+2934013670178402084023000240002684012500
LICIAB3+268901039013230155601723018060200608890
LAURAB4*762011780149501778019620206202295010120
 C4*+1889014060175602073022890238902673012230
AUSONIAB4*+168901023013230155601723018060200609230
 C4+168901023013230155601723018060200609230
 C15*72301089013890163901806018890210609560
AL PARCOC4*+1756011390147301723019060200602223010230
EDENA2+15670850011170131701450015170170007840
 B3+270601056013560160601773018560207309390
 C4+175601139014730172301906020060222309890
 D6884013670171702034022340233402617012500
FERRARIB4*762011780149501778019620206202295010280
FULVIAB467801045013280157801745018280204509280
CA' BIANCAB4*69501062013620161201778018620207809280
PORDENONEC5+1834012670160001884020840218402434011500
AL MAREC5+1884013340170002000022000230002567012000
TIVOLIB4+1823012560160601889020890218902439011230
PALACEA36340950012500150001650017340193408500
 B3+1745011450146201728019120201202245010120
 C5+1884013500170002017022170231702584012340
 D6+1950015340185002184024000251702800013840
BOSCO DELL'IMPEROB3+1878013450174502062022780239502662012120
VILLA STELLAC4795011950156201862020450214502395010620
BEL SOLEC4+1906014060178902123023390245602739012730
LUSSINPICCOLOB2+2*745011450144501728018950199502228010120
LAGUNA GRANDEA35670850011170133401467015340171707840
 B4*+177301173014730175601923020230225609890
AMBASSADORA2+26120945011950141201545016280179508450
 B2+16170950012170143401584016670185008670
 C4+2867013170165001950021500225002517012000
 C14+2967015000186702217024340255002850013170
 C26*+1967015000186702217024340255002850013170
 D7*967015000186702217024340255002850013170
VILLA ANGELAB3+1795012620156201862020450214502395010780
 C5+1934014840180002134023500246702750012840
VILLA ROSAD6*+11084017500213402517027840291703250015670
JETA2+26280962012120142801578016620184508450
QUERCIAB4*+173901123014230167301839019230215609890
MARIA PIAB4*+167301006012730150601656017230192309060
 B12+267801045013280156201728018120202809280
 C4+1756011390145601723019060198902223010230
DIANA EST/OVESTC4+1773011390150601773019560205602289010560

Cena je vždy za apartmá a týden pobytu a zahrnuje pronájem apartmá, plyn, elektřinu, teplou a studenou vodu, pobytového delegáta.
U villaggia White Star a villaggia Azzurro cena zahrnuje také pravidelný bus na pláž. Autobus jezdí každou půlhodinu od 8:00 do 19:30 po zvolené trase od Via Maja k pláži u sektoru č. 30.
Ceny nezahrnují zejména úklid v apartmá, povlečení (100,- Kč za týden a osobu) a pobytovou taxu 0,5 €/osoba/den (platí od 1.6.-31.8., max. 5 € na osobu, do 2 let neplatí).
Při ubytování se skládá kauce, která bude vrácena při předání uklizeného a čistého apartmá.
Výlety: Benátky, Terst a další dle aktuální nabídky.
Doprava: autobusem dospělí 1990,- Kč, do 12 let 1890,- Kč nebo vlastní.
Do 31.3.2016 sleva 100,- Kč.

Speciální nabídka pro ubytování bez plážových služeb


   pobyt do 24.06.2017 a od 2.9.2017 - plážové služby zdarma   


Pokud požadujete slunenčník
Ceny plážových služeb
20.5. - 2.6. a 9.9. - 24.9.     44
3.6. - 8.9.     58
nutné objednat v CK