CERVIA, PINARELLA - APARTMÁNY

Plánek letoviska
Předpověd počasí na 7 dní
Letoviska severně od Rimini nabízejí příjemné prožití dovolené u moře. Ubytování je zajištěno v apartmánech vzdálených 1000 - 1500 metrů od moře. Pláže jsou široké a písečné.
Typy apartmánů:
Typ B4 pro 4 osoby: ložnice s dvojlůžkem, obývací pokoj s gaučem pro dvě osoby a kuchyňským koutem, koupelna, balkon nebo zahrada.
Typ C5 pro 5 osob: dvě ložnice, jedna s dvojlůžkem, druhá s palandou nebo dvěmi jednotlivými lůžky, obývací pokoj s gaučem pro jednu osobu, kuchyňský kout, koupelna, balkon nebo zahrada.
Typ C6 pro 6 osob: dvě ložnice, jedna s dvojlůžkem, druhá s palandou nebo dvěmi jednotlivými lůžky, obývací pokoj s gaučem pro 2 osoby, kuchyňský kout, koupelna, balkon nebo zahrada.
Typ D8 pro 8 osob: tři ložnice, jedna s dvojlůžkem a jedním samostatným lůžkem, druhá ložnice s dvojlůžkem nebo dvěmi jednotlivými lůžky, třetí ložnice s palandou nebo dvěmi jednotlivými lůžky, obývací pokoj s gaučem pro jednu osobu, kuchyňský kout, balkon nebo zahrada.
Popis apartmánů je orientační, závazný je počet obytných místností a počet lůžek. Rozmístění jednotlivých lůžek se může měnit.
CENY ZA TÝDENNÍ PRONÁJEM APARTMÁ     objednat
Termín pobytutyp B4typ C5typ C6typ D8

CENA ZAHRNUJE:
pronájem apartmá na 7 nocí, spotřeby energií,
plážový servis (1 slunečník a 2 lehátka) na apartmá.
PŘÍPLATKY:
Při ubytování se skládá vratná kauce 200 €.
DOPRAVA:
vlastní

slevy
5% za on line rezervaci