VILLA MARCELLO

VILLA MARCELLO - BILOCALE

Vila Marcello se nachází asi 250m od centra Rosoliny Mare a 350m od pláže. má 8 apartmánu dvou různých typu, ktere jsou umístěny v přízemí nebo v prvním patře. Celá vila je letos restaurovana.
Typ A pro 3/5 osob: obývací pokoj s rozkládacím gaučem a kuchyňským koutem, ložnice s manželskou postelí + treti lůžko, koupelna se sprchou a nábytek na zahradu.
Typ B pro 4/6 osob: obývací pokoj s rozkládacím gaučem a kuchyňským koutem, ložnice s manželskou postelí, menší ložnice se dvěmi lůžky nebo palandou, koupelna se sprchou a nábytek na zahradu.
Velká zahrada okolo celé vily s parkovacím místem uvnitř (1 auto/apartmán).

VILLA VALENTINO

VILLA VALENTINO

Radove domky Valentino se nachazeji asi 800m od centra Rosoliny Mare a 200m od pláže. Popis apartmánu:
Každy apartmán typu E pro 6/8 osob má tři patra
- suteren: Manzelska postel nebo dvojmistny rozkladaci gauc;
- přízemí: obývací pokoj s rozkládacím gaučem a kuchyňský kout;
- prvni patro: ložnice s manželskou postelí a palandou, koupelna se sprchou, balkón.
Malá zahrádka okolo celeho domu, zahradní nábytek a parkovací misto (1 auto/apartmán). Nové kuchyňské kouty, zbytek vybaven účelně a jednoduše.

VILLA VERANDA

RESIDENCE VERANDA-BILOCALE

Residence Veranda se nachází v centru Rosoliny Mare, asi 400m od pláže, má tři patra, okolo je zahrada s rezervovaným parkovacím místem. Jsou zde apartmány 4 různých kategorii:
Typ E pro 5/7 osob – obývací pokoj s rozkládacím gaučem a TV se satelitem, kuchyňský kout, ložnice s manželskou postelí a třetím lůžkem, pokoj se dvěmi lůžky, koupelna se sprchovým koutem, balkón a nábytek na zahradu. Popis apartmánu kat. X – stejný jako předchozí, pokoje jsou větší a lépe rozmístěny.
Typ W pro 7/9 osob – apartmán je třipatrovy, má tři ložnice (celkem 7 lůžek) a dve koupelny. obývací pokoj s rozkládacím gaučem a TV se satelitem, kuchyňský kout, balkón a nábytek na zahradu.
Typ A pro 4/6 osob – obývací pokoj s rozkládacím gaučem a TV se satelitem, kuchyňský kout, ložnice s manželskou postelí a palandou, koupelna se sprchovým koutem, balkón s nábytkem na zahradu.

VILLA FRANCESCA

VILLA FRANCESCA

Vila Francesca je soukromá vila, ktera má 4 apartmány, 2 v přízemí, 2 v prvním patře. Je vzdalena 250m od centra Rosoliny Mare i od pláže.
Typ E pro 6/8 osob - obývací pokoj s rozkládacím gaučem a kuchyňským koutem, 2 ložnice, kazda se tremi lůžky, koupelna se sprchovým koutem, balkón a nábytek na zahradu. Velka zahrada okolo cele vily s parkovacím místem uvnitr (1 auto/apartmán). Nedavno restaurovana.

VILLA ZERBIO

VILLA ZERBIO

Zerbio je vila se čtyřmi apartmány, 2 v přízemí a 2 v prvním patře. nachází se 100m od centra Rosoliny Mare a asi 350m od pláže. Apartmány jsou dvou různých kategorii, vsechny maji soukromou zahradku a parkovaci misto.
Typ D pro 5/7 osob – obývací pokoj s rozkládacím gaučem, kuchyňský kout, ložnice s manzelskym lůžkem, ložnice se tremi lůžky, koupelna se sprchovým koutem, nábytek na zahradu.
Typ C pro 4/6 osob – obývací pokoj s rozkládacím gaučem, kuchyňský kout, ložnice s manzelskym lůžkem, ložnice se dvěmi lůžky, koupelna se sprchovým koutem a nábytek na zahradu.

VILLA SANDRA

VILLA SANDRA

Vila Sandra se nachází asi 300m od centra Rosoliny Mare a 300m od pláže. Vila má 6 apartmánu, tři v přízemí, tři v prvním patře.
Typ E pro 6/8 osob – obývací pokoj s rozkládacím gaučem a TV, kuchyňský kout, ložnice s manželskou postelí, druhá ložnice se dvěmi lůžky a palandou, koupelna se sprchou a nábytek na zahradu. Vila má velkou zahradu a parkovaci misto uvnitr (1 auto/apartmán).

VILLA SUSY

VILLA SUSY

Vila Susy se nachází 200m od pláže a 200m od namesti San Giorgio. Okolo vily je zahrada s parkovacím místem uvnitr. apartmány jsou v prvním patře.
Typ B pro 4/6 osob – obývací pokoj s rozkládacím gaučem a kuchyňským koutem, ložnice s manzelskym lůžkem, menší ložnice s palandou, koupelna se sprchovým koutem a balkón. Nedavno restaurovano.

VILLA BEATRICE

VILLA BEATRICE

Vila se nachází 50m od pláže a 650m z centra Rosoliny Mare. má soukromou zahradku s parkovacím místem uvnitr.
Typ B pro 4/5 osob – obývací pokoj s kuchyňským koutem a gaučem, ložnice s manželskou postelí, menší ložnice s palandou, koupelna se sprchou, nábytek na zahradu. Apartmán je vybaven účelně a jednoduše.