právě jste: úvodní stránka > Itálie > Bibione > nabídka výletů v Bibione

Nabídka výletů v Bibione

Program Arény ve Veroně

Benátky – po příjezdu autobusem do přístavu Punta Sabbioni se dále pokračuje lodí. Po následujícím příjezdu do Benátek probíhá pěší procházka po historických památkách, které končí na nám. Sv. Marka. Zde následuje cca 2 hodinový rozchod na individuální prohlídku a odpočinek. Cesta zpět je opět lodí do přístavu Punta Sabbioni, pak autobusem do Vašeho pobytového místa. Celý výlet probíhá v doprovodu českého průvodce s výkladem.
Cena na osobu: 550 Kč nebo 20 € + 10 € loď + 6 € turistický poplatek za vjezd autobusu do benátské zóny

Benátské ostrovy + nám. Sv. Marka – po příjezdu autobusem do přístavu Punta Sabbioni se pokračuje lodí do Benátek. Začíná se prohlídkou náměstí Svatého Marka, pak krátký individualní program. Nástup zpět na loď, dále prohlídka nejznámějších benátských ostrovů: Murano, Burano a kolem Torcella se proplouvá. Poslední zastávka je na ostrově Burano, na kterém je i 1 - 1,5 hodinový rozchod na individuální prohlídku a odpočinek. Cesta zpět je opět lodí do přístavu Punta Sabbioni a pak autobusem do Vašeho pobytového místa. Celý výlet probíhá v doprovodu českého průvodce s výkladem.
Cena na osobu: 550 Kč nebo 20 € + 13 € loď + 6 € turistický poplatek za vjezd autobusu do benátské zóny

Terst + Miramare + Aquilea – po příjezdu autobusem do centra Terstu následuje pěší procházka po historických památkách (např. vrch San Gusto, amfiteátr,aj.). Po této procházce následuje osobní volno a posléze skupina přejíždí autobusem na začátek města, kde se nachází zámek Miramare obklopený rozlehlým překrásným parkem, ve kterém je možnost navštívit i exotickou výstavu živých motýlů. Při zpáteční cestě se zastavuje ve starém římském městečku Aquilea na prohlídku basiliky p.Marie a svatých Hermagora a Fortunata.Celý výlet probíhá v doprovodu českého průvodce s výkladem.
Cena na osobu: 590 Kč nebo 22 €

Verona – malebné středověké město, proslavené shakespearovskou tragédii Romea a Julie. Můžete zde obdivovat např. slavný Juliin balkon, starý hrad rodu Scaligerů, piazza Erbe s typickými veronskými renesančními domy s freskami, ale i obrovskou Arénu, kterou podle legendy postavili ďáblové, kde se dodnes hrají velká divadelní představení např. Verdiho Aida. Celý výlet probíhá v doprovodu českého průvodce s výkladem.
Cena na osobu: 690 Kč nebo 25 €

Padova – po příjezdu autobusem přímo do centra města následuje pěší procházka po nejznámějších památkách, které proslavili Padovu jako město Sv.Antonína (např.basilika Sv.Antonína) a je cílem poutníků z celého světa. Město se pyšní i universitou, na které studoval Galileo Galilei. Celý výlet probíhá v doprovodu českého průvodce s výkladem.
Cena na osobu: 550 Kč nebo 20 €

Aquilea + Grado – návštěva dvou přilehlých historických městeček. Grado je známé jako rybářsko-lázeňské město ležící na ostrově mezi lagunou a mořem. Bylo postaveno jako aquileiské předměstí a mořské lázně. Město Aquilea bylo založeno již starými Římany jako říční přístav na řece Natisone. Kromě pozůstatků z římského období můžete obdivovat i basiliku P.Marie a svatých Hermagora a Fortunata, kde se nachází největší mozaiková podlaha ve střední Evropě. Celý výlet probíhá v doprovodu českého průvodce s výkladem.
Cena na osobu: 490 Kč nebo 18 €

Portogruaro – dopolední výlet do nedalekého města s benátskou architekturou. Pěší procházka po historické malebné části centra s následným přejezdem do nákupní zóny.
Cena na osobu: 280 Kč nebo 10 €

Caorle – odpolední prohlídka historického městečka, kde největší zajímavostí jsou vytesané kameny na břehu moře a dva kostely, z nichž jeden je tzv. Vytopený kostel, ke kterému se váže legenda o Madoně, která varovala před zatopením města.
Cena na osobu: 330 Kč nebo 12 €

Laguna – dopolední výlet lodí po laguně Valle Vecchia - mezi Bibione a Caorle. Během cesty uvidíte typické rybářské chýše – casone, panorama letoviska Caorle a usedlost, kde žil a psal Ernst Hemingway. Kouzelné je v dáli panorama hor. Na lodi je možnost zakoupit malé občerstvení.
Cena na osobu: 490 Kč dospělí, 450 Kč děti do 12 let nebo 18 € dospělí a 16 € do 12 let

Aquasplash – velké vodní centrum množstvím tobogánů, klouzaček, bazénů a různých vodních atrakcí. V rámci této akce je možné domluvit si pouze dopravu do Lignana za účelem individuální prohlídky města.
Cena na osobu:650 Kč/ 23 € a 500Kč/ 18 € dítě

Gulliverlandia – dětský pohádkový svět – 7 divů světa, cvičení lachtani, středověké souboje, Jurský park a jiné.
Cena na osobu:500 K4/ 18 € dospělí a400Kč/ 14 € dítě 2 - 8 let

Podrobné informace ohledně výletů obdržíte od svého delegáta (den a čas odjezdu, včetně nástupního místa)!!!

...tisk     ...zavřít